Ülker Müşteri Hizmetleri – Telefon Numarası

Click to Comment

Ülker Müşteri Hizmetleri – Telefon Numarası

Türkiye’nin en büyük gıda firmalarından birisi olan Ülker firması, 1944 yılında temelleri atılmış bir firmadır. Firma gıda alanında lider olmakla birlikte Türkiye’de en buyuk ilk 20 firma arasında yer almaktadır. Firmanın müşteri hizmetleri telefon numarasına ve iletişim adreslerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Ülker Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

0 (212) 567 15 67 AKILLI TELEFONLARINIZDAN NUMARAYA DOKUNARAK ARAYABİLİRSİNİZ.

Yaptığınız yorumlar bizim için ve diğer kullanıcılarımız için çok değerlidir.

Lezzet, sağlık ve beslenme gibi faydalara dikkat eden firma kurulduğu günden itibaren tadından ve kalitesinden asla odun vermemiştir. Yapılan araştırmalara göre nesil fark etmeksizin birçok kişinin Ülker firması ile bir anısı veya hikayesi bulunmaktadır. Firma sadece ülkemizde değil tüm dünyada bilinen ve sevilen bir markadır.

Ülker markası, Yıldız Holding çatısı altında faaliyetlerine başlamış ve çikolatalı ürünler, gofret ve çikolata gibi ürünleriyle piyasada adını duyurmuştur. 1990’lı yıllardan sonra kek, süt, yağ ve 2000’li yıllarda ise mutfak ürünleri ve içecek gibi alanlara yönelmiştir. Ülker sadece kendi markasının değil gıda sektöründe yer alan tüm markaların değerini arttırmakta ve firmalara değer katmaktadır.

Günümüzde Ülker markası adı altında büyüyen birçok marka olmakla birlikte Ülker ile yaptığı ticaretler ile de zenginleşen birçok iş adamı bulunmaktadır. Dondurmadan sakıza, sıvı yağdan kahveye kadar gıdanın her türünde üretim yapılmaktadır.

Dünya’da Romanya, Kazakistan, Pakistan, Suudi Arabistan ve Mısır’da yaklaşık olarak 19 adet tesisi bulunan firma 80 farklı ülkeye ihracat yapmaktadır.

Bisküvi ve çikolata ihracatı ile başlayan firma günümüzde şekerleme alanında da adından sıklıkla söz ettirmektedir. İhracat yapılan ilk bölge Orta Doğu olmasına rağmen bugün Avrupa, Amerika ve Avustralya kıtasına kadar her bölgede ürünler raflarda yerini almaktadır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 24 Ağustos 2018

Konu hakkında yorumunuzu yazın