Vaillant Müşteri Hizmetleri ve İletişim Adresleri

Click to Comment

Vaillant Müşteri Hizmetleri ve İletişim Adresleri

Dünya’da birçok ilki başaran Kombi ve İklimlendirme firması olan Vaillant firmasının müşteri hizmetleri telefon numarası ve müşteri temsilcisi iletişim bilgileri aşağıdadır. İade, şikayet, soru ve önerileriniz için bu hatları arayabilirsiniz.

Vaillant Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

0850 222 28 88 AKILLI TELEFONLARINIZDAN NUMARAYA DOKUNARAK ARAYABİLİRSİNİZ.

Yaptığınız yorumlar bizim için ve diğer kullanıcılarımız için çok değerlidir.

1974 yılında bakır dövme ve pompa üretim atölyesi kurarak başlayan Vaillant firması bugün dünya’da ki en büyük kombi ve iklimlendirme firmaların başında gelmektedir. Dünya’da ilk şofben üreticisi olan firma, Avrupa’nın birçok ülkesinde aktif olarak faaliyette bulunmaktadır.

Yıllık 10 milyon kombi, su ısıtıcısı ve çeşitli ürünler satmaktadır. Çevreye oldukça duyarlı olan firma, düşük emisyon oranıyla da ön plana çıkmaktadır. Birçok yan kuruluşu vardır.

Yenilenebilir enerji konusunda da çeşitli çalışmalar yapmış ve termal güneş enerji sistemleri üretmiştir. Asya pazarına da geçen firma, Çin’de fabrika kurmuştur. 2012 yılında ise hibrit sisteme geçilmiş ve düşük maliyet ile yenilenebilir enerjiden faydalanılmıştır.

Türk firması olan Demirdöküm’ü 2007 yılında Koç holdingden satın almış ve bu firma ile birlikte Türkiye pazarına girmiştir. Firmayı satın almasından sonra 50 Milyon $’ın üzerinde yatırım yapmış ve 2014 yılı itibari ile 2,4 Milyor Euro ciroya ulaşmıştır.

Teknik servis olarak oldukça geniş bir ağa sahiptir ve birçok kullanıcıya kaliteli bir hizmet vermektedir. Ücretsiz keşif kampanyası ile evinize gelerek ücretsiz keşif yapmakta ve bu keşif sonrası size rapor sunmaktadır. İstanbul, İzmir, Ankara ve Adana’da bölge müdürlükleri bulunmaktadır.

Sizlerle yukarıda paylaştığımız müşteri hizmetleri çağrı merkezi numarası ile, müşteri temsilcilerimizle iletişim kurabilir, kafanızda ki soruları ve fiyat bilgisini alabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 16 Ağustos 2018

Konu hakkında yorumunuzu yazın