Vakıfbank Müşteri Temsilcisi Telefonu Kısayoldan Bağlanma

Click to Comment

Vakıfbank Müşteri Temsilcisi Telefonu Kısayoldan Bağlanma

Vakıfbank 1954 yılında ülkemizdeki vakıf sermayelerinin doğru kullanılmasını sağlamak amacıyla kurulmuştur. Ülkemizin en büyük bankaları arasında gösterilen Vakıfbank, gerek müşterileriyle gerek personeliyle gerekse hissedarlarıyla ustaca politikalar yürüterek bugünlere ulaşmıştır. Vakıfbank çağımınızın gerektirdiği yenilikleri de benimsemekte hiç zorlanmamış, telefon bankacılığı sistemini kendisine sorunsuzca adapte etmeyi başarmıştır.

Vakıfbank telefon bankacılığı ile şubeye gitmeksizin bir çok işleminizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Müşteri temsilcisine ulaşmak da oldukça kolaydır. Vakıfbank müşteri temsilcisi telefonu üzerinden yine müşteri temsilcisine de bağlanabilirsiniz. Bunun için aşağıdaki numara yeterli olacaktır.

Vakıfbank Müşteri Temsilcisi Telefonu

0850 222 0 724

Vakıfbank Müşteri Temsilcisi Kısayoldan Bağlanma Yolu

  • Öncelikle telefonunuzdan 0850 222 0 724’yi tuşlayınız.
  • Eğer kayıp ya da çalıntı kart bildiriminde bulunacaksanız 1’i tuşlayınız. Bu adım sizi doğrudan müşteri temsilcisine aktarmalarını sağlayacaktır. Çünkü kayıp ve çalıntı kart bildirimleri öncelikli konulardır.
  • Eğer kayıp ya da çalıntı bildiriminde bulunmaksızın, bekleyerek işlem yapacaksanız banka müşteri numaranızı, kart numaranızı ve eğer müşteri değilseniz tc kimlik numaranızı tuşlayabilirsiniz.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 8 Mart 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın