VİTRA MÜŞTERİ HİZMETLERİ ÇAĞRI MERKEZİ İLETİŞİM TELEFON NUMARASI

Click to Comment

VİTRA MÜŞTERİ HİZMETLERİ ÇAĞRI MERKEZİ İLETİŞİM TELEFON NUMARASI

VİTRA MÜŞTERİ HİZMETLERİ TELEFON NUMARASI AŞAĞIDADIR. VİTRA şikayet hattı, VİTRA müşteri şikayetleri, önerileriniz, sorularınız ve genel olarak her türlü işleminiz için aşağıdaki telefon numarası yeterli olacaktır.

VİTRA MÜŞTERİ HİZMETLERİ TELEFON NUMARASI

0850 311 70 70 AKILLI TELEFONLARINIZDAN NUMARAYA DOKUNARAK ARAYABİLİRSİNİZ

Hafta içi 09:00-18:00 saatleri arasında hizmet verilmektedir.

Bir Eczacıbaşı markası olan Vitra özellikle banyo ve mutfaklarda en çok tercih edilen markalardan bir tanesi.
Eğer siz de Vitra’yı evinizde görmek istiyorsanız, veya zaten Vitra ürünlerinden satın almışsanız her türlü işleminiz için tek telefon numarası aracılığıyla ihtiyacınız olan hizmeti almanız mümkündür.Vitra müşteri yorumları için aşağıdaki kısımdan bizlerle de görüşlerinizi paylaşmaktan çekinmeyiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 10 Şubat 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın


VİTRA MÜŞTERİ HİZMETLERİ ÇAĞRI MERKEZİ İLETİŞİM TELEFON NUMARASI (5 Yorum)

 1. 14-1-2020-6387725 artema servis fişi.57468403-0092 ürün.vitra müşteri hizmetlerine.
  Tasarım düşünülmüş ama sifon çekildiğinde yeterli hız itra müşteri hizmetlerine. Mayıs 2019 da evime aldığım 2 adet kanalsız klozet rezervuar ından alındığı günden beri büyük tuvaletimizi birkaç kez çekince temizlemesi yönünden ailecek hiç memnun kalmadık. ve dönüşle su akması sağlanamamaktadır. Servis geldi. Tuvalet kağıdı ile deney yapılarak rezervuar seviyesi 6,5 litre ye yükseltilerek çözüm bulundu. Ama ülkemiz ve dünya için suyun ve su tasarrufunun önemini bilen birisi olarak her küçük tuvalet ihtiyacımızda bile her seferinde bu kadar suyu boşa akıtmak beni ve aile fertlerimi fazlasıyla rahatsız etmektedir. Bu durumun bu modelin üretim ve tasarımı ile ilgili olduğunu düşünmekteyim. Zira yıllardır önceki modellerinizi kullanan biri olarak hiçbir memnuniyetsizliğim olmamıştı. Sizin gibi bir firmanın su tasarrufunu ö-nemseyerek bu modelde de iki haznesi olan ihtiyaca göre az veya çok suyu akıtabileceğimiz rezervuar sisteminin düşünülmemesi büyük bir eksiklik olarak değerlendiriyorum. Evime yeni aldığım bu model 2 adet klozetin rezervuar sisteminin iki şekilde kullanılabilen sistemle
  değiştirilme durumu söz konusu olabilir mi. Firma olarak nasıl yardımcı olabileceksiniz.
  Yoksa bu kadar suyu her seferinde boşa kullanmakla ömür boyu aile olarak rahatsızlığımız devam mı etmeli.ayrıca su faturamı da artıracağı şüphesiz. Firma olarak bu modellerin yeni satışlarında da bu konuda hassas olmak düşünülür mü acaba. Teşekkür ederim.cevabınızı rica ediyorum.

 2. Eczacıbaşı Vitra gurubu yetkililerine. Evimin seramiklerini (iyi firma olduğunu düşündüğüm) Vitra gurubundan aldım. 200 m2 nin üstünde bir ürün. Değişik tarih ve kodlardaki ürünleri evime yolladılar. Aynı sorun Banyo,iç mekan, ve dış mekanda üçünde birden yaşandı. Telefon açtığımda yetkili çözüm üretemedi. Halkla ilişkiler koca bir 0. Bayiler ne yapıyor haberleri yok. Herhalde vazifeleri sadece bayilere mal vermek. Müşterinin bayilerle neler çektiği yöneticileri ilgilendirmiyor. Okuyanların dikkatine.

 3. Merhaba,ben evimde vitra lavabo kullanıyorum,biraz çatlaklar oluştu, Ankara Bağlıca vitra servisini aradım,gelip baktılar ve müşteri memnuniyeti açısından değişeceğini söylediler ve kısa bir sürede hiçbir ücret talep etmeden değiştirdiler inanın çok şaşırdım,Servis yetkilisi Feyzullah bey ve ekibine şahsınızda çok teşekkür ederim.

 4. esenyutta bak yapının yaptığıprestij parka ait 2400 dairenin.vitra-artemasını yapmıştı.diğer beyaz eşyanın katalok.ve garanti belgeleri mevcuttu girdiğimizde klozet şamandrası bozuktu site elamanının konturolunda firmaya tlf.edilip değiştirilsin denildi .nasıl olurda koca eczacıbaşı arızalışamandırayı takıyor servis gelip yenisini takıp itirazdan sonra 100.tlaldı fakat su faturası yüksek gelmeye başladı ufak bir su dökmede şamandra çok su boşaltıyor altaki şamandrada aynısı tekrar servise tlf .edildi geleceklerini söylediler neticesini bekleyip sonradan ilgili yerlere müracat edeceğim

 5. Merhabalar,
  Kavacık Şubeniz den klozet kapağı aldım. Takmak için jelatin çıkardığımda plastiğin kendinden defosu olduğunu fark ettim ve aldığım yere götürdüm yenisi ile değişim yapılmasını rica ettim. Fakat firmaya gitmesi gerekip onay alınması gerekiyormuş. Müşteri memnuniyeti sıfır olan bir firmasınız yetkili serviste çalışan elemanlarınız müşteri ile nasıl konuşacaklarını ve nasıl davranacağını dahi bilmiyorlar. Eğitimli insanlar çalıştırmıyorsunuz? Benim sorunumu çözemediler başlarından savmak için form doldurup gönderdiler. 19.05.2017 den beri geri dönüş bekliyorum kullanmadığım kapağa 2 kere para ödedim tekrardan yeni kapak aldım iadesinin yapılmasını rica ediyorum gerekirse Tüketici Mahkemesine kadar konuyu taşıyacağım bir daha da Vitra’dan hiçbir şey almayacağım.