VİVENSE MOBİLYA MÜŞTERİ HİZMETLERİ TELEFON NUMARASI VE İLETİŞİM BİLGİLERİ

Click to Comment

VİVENSE MOBİLYA MÜŞTERİ HİZMETLERİ TELEFON NUMARASI VE İLETİŞİM BİLGİLERİ

Vivense Mobilya müşteri hizmetleri, alanında uzman çağrı merkezi personelleri ile müşteri şikâyetleri ve müşteri önerilerine anlık çözümler üreten sektör öncüsü firmalar arasında yer alıyor. Müşterilerden gelen önerileri anlık olarak dikkate alan firma, müşteri şikâyetleri ve önerileri konusunda da yoğun bir tempo ile hizmet veriyor.

Vivense Mobilya Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

0850 480 25 35 AKILLI TELEFONLARINIZDAN NUMARAYA DOKUNARAK ARAYABİLİRSİNİZ

Vivense Mobilya Adres Bilgileri: Muratpaşa Mahallesi, Tarım Mahallesi, Aspendos Bulvarı, Aspendos İş Merkezi No:70/5 A Blok, 07230 Antalya
Vivense Mobilya E-posta Adresi: info@vivense.com
Vivense Mobilya Çalışma Saatleri: 10.00 – 19.00
Firma hakkındaki düşünce ve önerilerinizi konumuz altında yapacağınız yorumlar ile belirtebilir, ziyaretçilerimizin konu hakkında daha sağlıklı bilgiler almasını sağlayabilirsiniz. Vivense Mobilya, müşteri yorumları ve müşteri şikâyetleri konusunda oldukça hassas bir çizgide hizmet veren bir politika gütmekle beraber, müşteri önerilerine de oldukça açık bir ekip ile hizmet vermektedir. Yaşam alanlarını renklendirmekle kalmayan mobilya tasarımlarını, konfor ve lükse önem veren müşteri memnuniyeti konusunda da oldukça özenli seçimler yaparak yelpazesinde şık ve güncel ürünler ile müşteri karşısına çıkıyor.
Modernizmin ve lüks tasarımların bir araya geldiği tasarımları bünyesinde barındıran Vivense Mobilya, ev ve ofis gibi yaşam alanlarınızı isteğe göre daha renkli, lüks, sade, minimal, modern, şık ve konforlu hâle getiren mobilyaları ile sektörün öncü firmaları arasında uzun yıllardır yerini koruyor. Güler yüzlü çağrı merkezi çalışanları ile müşteri şikâyetleri hususunda oldukça incelikli ve titiz bir çalışma şekli olan firma, müşteri yorumları konusunda da oldukça verimli bir performans ortaya koyuyor. Siz de firmanın çağrı merkezi numarası üzerinden şikâyet ve önerilerinizi paylaşabilir, iletişim kısmında yer alan müşteri hizmetleri numarası ya da e-posta adresi üzerinden iletişim kurabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 24 Aralık 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın