YemekSepeti.com Müşteri Hizmetleri ve İletişim Bilgileri

Click to Comment

YemekSepeti.com Müşteri Hizmetleri ve İletişim Bilgileri

Türkiye’nin en büyük İnternet projesi olan ve yemek sektöründe çığır açan YemekSepeti.com’un müşteri hizmetleri telefon numarası ve müşteri temsilcisi iletişim bilgileri aşağıdadır. İade, şikayet, soru ve önerileriniz için bu hatları arayabilirsiniz.

YemekSepeti.com Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

0 212 359 18 00 AKILLI TELEFONLARINIZDAN NUMARAYA DOKUNARAK ARAYABİLİRSİNİZ

Yorum yapmak için ise aşağıda ki formu kullanabilirsiniz.

Türkiye’nin İnternet sektöründe ki en büyük firmalarından birisi olan Yemeksepeti, Delivery Hero tarafından 589 milyon dolara satın alınmıştır. 2000 yıllarında ilk çalışmalarına başlayan firma, sektöründe ki ilk proje olarak öne çıkmakta. 4 ortak tarafından kurulan firma, 40 metrekarelik bir alanda kuruldu. Amerika’dan yemek siparişi hizmeti veren firmaların keşfedilmesi üzerine bu ortaklar eğitimlerini yarıda bırakarak bu projenin benzerini Türkiye’de yapmaya karar verdiler.

2001 yılında günde sadece 40-45 sipariş verilen firma henüz 4-5 aylık bir proje iken Uzan Grubu’nun yaptığı teklifi reddeti. 2007 yılında günde 10 bin sipariş alan firmaya 2008 yılında Samwer Kardeşler küçük bir pay ile ortak oldular. 2010 yılında ise Türkiye’de 12 ilde faaliyet gösteren firma günde 25 binden fazla sipariş almaya başlamıştı.

2011 yılında Yemeksepeti, yüzde 10’luk hissesini satarak gelen parayı yatırıma harcadı ve 2013 yılında farklı isimlerle farklı ülkelerde hizmet vermeye başladı. Daha sonrasında firma 2013 yılında satıldı ve Milyar TL bazında satılan ilk İnternet yatırımı olarak tarihe geçti.

62 ilde ve 11.000’den fazla üye restoran ve aylık 3 milyondan fazla sipariş alan firma 7 farklı ülkede hizmet vermeye devam etmektedir. Şirket kurucularından Nevzat Aydın hala daha görevine devam etmektedir.

Sizlerle yukarıda paylaştığımız müşteri hizmetleri çağrı merkezi numarası ile, müşteri temsilcileri ile iletişim kurabilir, kafanızda ki soruları ve fiyat bilgisini alabilirsiniz. Mail için ise; info@yemeksepeti.com mail atarak firma hakkında ki görüşlerinizi belirtebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 13 Ağustos 2018

Konu hakkında yorumunuzu yazın