Zen Pırlanta Müşteri Hizmetleri ve Adres Bilgileri

Click to Comment

Zen Pırlanta Müşteri Hizmetleri ve Adres Bilgileri

Türkiye’de pırlanta sektöründe lider markalardan birisi olan Zen Pırlanta, 1890’lı yıllardan beri kuyumculukla uğraşan bir ailenin deneyimleri sonucu günümüze kadar başarılı bir serüvene sahip olmuştur. Avrupa’nın en büyük ve en geniş üretim kapasitesi barındıran Zen Pırlanta, geniş ürün modelleri ve aksesuar seçeneklerine sahip. Koleksiyonlar, pırlantalar, tek taşlar gibi birçok farklı ürün grubu ile müşterilerinin beğenisini topluyor. Bu yazımızda Zen Pırlanta MÜŞTERİ HİZMETLERİ, iletişim telefon numarası, Zen Pırlanta geri bildirim,
iade koşulları, şikayetler  hakkında bilgi vereceğiz.

Zen Pırlanta Ürün Grupları

Alyanslar, Forevermark, pırlanta yüzükler, pırlanta kolyeler, pırlanta küpeler, pırlanta bileklikler, elmaslar, saatler ve setler ile onlarca farklı ürün seçeneği mağazalarda ve online satış yapılan resmi internet sitesinde müşterileri bekliyor.

Zen Pırlanta Alyans Çeşitleri: Pırlantalı alyanslar, modern alyanslar, petek alyanslar ve klasik alyanslar.

Zen Pırlanta Forevermark: Forevermark tektaş yüzükler, forevermark trialar, frovermark tektaş kolyeler, forevermark tektaş küpeler ve forevermark beştaş yüzükler.

Zen Pırlanta Yüzükler: Tektaş forevermark yüzükler, tektaş yüzükler, baget yüzükler, tria yüzükler, 5 taş yüzükler, beştaş forevermark yüzükler, 7 taş yüzükler, yarım tur yüzükler, tam tur yüzükler, twins yüzükler, reina yüzükler, renkli taşlı yüzükler ve tasarım yüzükler.

Zen Pırlanta Kolyeler: Tektaş forevermark kolyeler, tektaş kolyeler, tria kolyeler, reina kolyeler, tasarım kolyeler, burç kolyeler, bebek kolyeleri, kar tanesi kolyeler, şans anahtarı kolyeler, çelik kolyeler, gerdanlıklar ve tılsım kolyeler.

Zen Pırlanta Küpeler: Tektaş forevermark küpeler, tektaş küpeler, tria küpeler, reina küpeler, tasarım küpeler ve renkli taşlı küpeler.

Zen Pırlanta Bileklikler: Tasarım bileklikler, ışık seli bileklikler, renkli taşlı bileklikler, şans bileklikleri, şahmeran bileklikler, duepunti bileklikler ve charm bileklikler.

Zen Elmaslar: Elmas yüzükler, elmas kolyeler, elmas küpeler ve elmas bileklikler.

Erkek Aksesuarlar: Erkek küpeleri, erkek kolyeleri, erkek bileklikleri, kol düğmeleri, kalemler, tesbihler, erkek saatleri, deri ve pırlanta, hobi aksesuarları.

Zen Pırlanta Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Zen Diamond Birleşmiş Markalar Derneği ve Turqulity Destek Programı üyesi olan Zen Pırlanta müşteri hizmetleri telefon numarasını aşağıda bulabilirsiniz. Firma ile iletişime geçmek için telefon numarasının haricinde, sitede bulunan Zen Pırlanta İletişim Formu’nu kullanabilirsiniz. Firma genel merkezi Eminönü, İstanbul’da bulunmaktadır.

Zen Pırlanta Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 444 7 911 (Hafta içi sabah 09:00’dan 18:00’e kadar, Cumartesi günü ise sabah 09:00’dan 14:00’a kadar hizmet vermektedir.)

Zen Pırlanta A.Ş. Genel Müdürlük Telefon Numarası: 0 212 520 00 41

Zen Pırlanta A.Ş. Genel Müdürlük Adresi: Molla Fenari Mah. Şerefefendi Sok. No:35 Eminönü/İSTANBUL

Zen Pırlanta E-Posta Adresi: info@zenpirlanta.com

Zen Pırlanta Online İletişim Formu

Zen Pırlanta resmi internet sitesi olan zenpirlanta.com’u ziyaret ederek, “Kurumsal” sayfası altında yer alan Zen Pırlanta İletişim Formu‘nu kullanarak da firmaya ulaşabilirsiniz. Şu konularla ilgili mesaj gönderebilirsiniz:

  • Sanal Mağaza
  • Türkiye Mağazaları
  • Yurtdışı Mağazaları
  • Satın Alma Noktaları
  • Türkiye Ofisleri
  • Yurtdışı Ofisleri
  • Genel
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 18 Nisan 2019

Konu hakkında yorumunuzu yazın