ZİRAAT BANKASI MÜŞTERİ HİZMETLERİ ÇAĞRI MERKEZİ İLETİŞİM TELEFON NUMARASI

Click to Comment

ZİRAAT BANKASI MÜŞTERİ HİZMETLERİ ÇAĞRI MERKEZİ İLETİŞİM TELEFON NUMARASI

ZİRAAT BANKASI MÜŞTERİ HİZMETLERİ TELEFON NUMARASI AŞAĞIDADIR. Ziraat Bankası çağrı merkezi ile bağlantı kurmak, müşteri temsilcisi ile iletişime geçmek için aşağıdaki numara yeterlidir.

 

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

444 00 00 DOKUNMATİK TELEFONLARDAN NUMARAYA DOKUNARAK ARAYABİLİRSİNİZ. 

Ziraat Bankası, 1863 yılında, Osmanlı Devleti himayesinde yaşayan çiftçilerin sermaye ihtiyaçlarını karşılamak için, tefecilerden yüksek faizli krediler alıp iflas etmeye başlamalarının önüne geçmeyi amaçlayarak ilk etapta “Memleket Sandıkları” ismiyle kurulmuş mütevazi fakat etkili bir sermaye havuzu olarak kurulmuştur. Kurucusu  döneminde kurulmuş olup günümüze kadar da Türkiye ekonomisinin en önemli unsurlarından bir tanesi olmayı sürdürmüştür. Gerektiği zaman halka Sıtma ilacı dağıtımını bile üstlenmiş, ihtiyaç duyulduğunda hayvancılık faaliyetlerinin de en büyük destekçisi olmuştur.Tarihi başarılarla ve öncülüklerle dolu olan Ziraat Bankası Şu an ülkemizde faaliyet vermekte olan 3 kamu bankasından bir tanesi ve en büyüğüdür.
Günümüzde de milyonlarca müşterisi olan ve devasa yatırımlara kaynak yaratan bu bankamıza ulaşmak için Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri telefon numarası yeterlidir. Şubeye gitmenize gerek kalmadan birçok işlem yapabilirsiniz. Ücretsiz olan bu hattı aradığınızda sizden güvenlik amacıyla bazı bilgileri doğrulamanız istenecektir. ( Müşteri Numarası, Kart Numarası, Kart şifresi veya TC Kimlik No)

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 6 Mart 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın